Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mommy's Bliss Organik Little Gums Soothing Massage Gel (Diş Masaj Jeli)

225,00 TL
Stok Kodu 2075223
Ürün Açıklaması
Mommy's Bliss Organik Little Gums Soothing Massage Gel (Diş Masaj Jeli) Özellikleri;

Yatıştırıcı Masaj Jeli: Yoğun anlarda bile bebeğinizin hassas diş etlerini yatıştırmaya yardımcı olur (iki tüp dahildir)
Gündüz veya Gece İçin: Küçük çocuğunuza en iyi şekilde yardımcı olmak için belirli bileşenlere sahip Gündüz ve Gece Jelleri içerir. Gece versiyonunda Organik Limon Balsamı ve Organik Tutku Çiçeği bulunur
İhtiyaç Duyan Bebekler İçin: 2 aylık ve üzeri bebekler için tasarlandı
Nazik Malzemeler: USDA sertifikalı organik papatya ve vanilya ile hafif, tatlı bir tada sahiptir.
Güvenli ve Yalnızca En İyiyi İçerir: Masaj jeli tüp formülleri benzokain içermez, uyuşturma veya soğutma içermez, paraben içermez, belladon içermez, alkol içermez ve en iyi 8 alerjen içermez
15gr+15gr
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.