250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Motu Masterverse Deluxe He-Man GYY41

449,90 TL
Stok Kodu 2081704
Marka Mattel
Ürün Açıklaması
Motu Masterverse Deluxe He-Man GYY41 Özellikleri;


Netflix animasyon çizgi dizisi Kainatın Hakimleri: Keşif, Eternia'ya yapılan radikal bir dönüştür ve Masterverse koleksiyonu aynı derecede radikal olan aksiyon figürleriyle, yenilenen öyküye hayat verir.
Her biri yaklaşık 18 cm uzunlukta olan delüks stildeki figürlerin son derece ayrıntılı olan tasarımlarına hayranları bayılacak.
Aralarında He-Man gibi kahraman savaşçıların ve kötü düşmanların olduğu karakter figürleri, 30'dan fazla eklem noktasına sahiptir.
Değiştirilebilir ellerle ve birden fazla aksesuarla gelen figürler, efsanevi sergilere ve hikayelere konu olabilir.
MOTU mirasına ve uzman işi yeniden canlandırmaya değer veren koleksiyoncular ve hayranlar, bu Kainatın Hakimleri Deluxe figürlerini kaçırmamalı.
Hayranlar, Grayskull'un gücünden faydalanmak için tüm figürlere sahip olmak isteyecek. Bu figürler, bir koleksiyona başlamaya veya koleksiyon oluşturmaya yardımcı olacak harika hediyelerdir.
Kainatın Hakimleri Masterverse Keşif aksiyon figürleri, Kainatın Hakimleri: Keşif adlı Netflix'in heyecanlı animasyon çizgi dizisine ithafen tasarlanmıştır.
18 cm'lik aksiyon figürlerinden oluşan Masterverse koleksiyonu, He-Man gibi kahramanların yanı sıra, sergilenebilecek ve eğlenceli hikaye anlatımında kullanılabilecek, hayranların favorisi başka karakterler de içerir.
30'dan fazla eklem yeri olan He-Man figürü, aksiyon hareketleri için uygundur, efsane görünüme sahiptir.
Wun-dar olarak da bilinen karakter figürünün yanında verilen kıyafet ve ayrıca mızrak, kılıç ve baltadan oluşan savaş aksesuarları, hikaye anlatımı seçeneklerini artırır.
Vahşi He-Man'e, şeffaf taban üzerinde dönen Trollalı arkadaşı Orko figürü eşlik eder.
Masterverse Deluxe figürleri, MOTU geleneğinin modern tasarım unsurlarıyla korunmasına değer verecek koleksiyoncular ve hayranlar için harika bir hediyedir.
Ürün ölçüsü: 8,2 x 3,8 x 17,7 cm
Kutu ölçüsü: 30,4 x 6,3 x 25,4 cm
Ürün ağırlığı: 0,41 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.