Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

My Little Pony Kurdale Saç Tasarımlı Sunny F3873

449,90 TL
Stok Kodu 2082186
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
My Little Pony Kurdale Saç Tasarımlı Sunny F3873 Özellikleri;


Kısrak Koyu'ndan bir Kanatlı Unicorn olan Sunny Starscout ile “Bir İz Bırakın”!
Meraklı, maceraperest ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusunda kararlı bir Pony olan Sunny, My Little Pony: Yeni Bir Nesil filminde ve My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark çizgi dizisinde gökkuşağı tarzını tercih eden bir Kanatlı Unicorn'a, yani Alicorn'a dönüşüyor.
Kurdele Saç Tasarımlı Sunny, bir yanında kayan yıldız şeklinde Sevimli İşareti olan 15 cm boyunda turuncu renkli bir Pony figürüdür.
Figürün yumuşak ve pembe saçıyla oynayarak doyasıya eğlenin.
Kutuya dahil saç topuzu yapma aletleri ve kurdelelerle birbirinden havalı saç tasarımları ve topuzlar yapın.
Minik aksesuarlar, tokalar ve şekillendirme aletleriyle Sunny'nin saçına özel şekiller verin ve mücevher çıkartmalarıyla süsleyin.
Benzersiz tasarımlar için 17 aksesuar kutuya dahildir.
İçindekiler: Pony figürü, 2 saç topuzu aleti, 8 bilezik ucu, 5 toka, mücevher çıkartma kâğıdı ve tarak.
Figür Boyutları 15 cm.
5 yaş ve üzeri içindir.
Kutu Ölçüleri: 6 x 25 x 24 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.