Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mycey Hamile Bölgesel Destek Yastığı Leafblade

129,90 TL
Stok Kodu 2020202
Marka Mycey
Ürün Açıklaması
Mycey Hamile Bölgesel Destek Yastığı Özellikleri;


Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır.
MYCey Bölgesel Hamile Destek Yastığı ile hem karnınızı hem dizlerinizi destekleyebilirsiniz.
Özel tasarımı sayesinde bir ucunu karnınızın altına yerleştirdiğiniz yastığınızın diğer ucunu dizlerinizin arasına sıkıştırın ve ideal sırt, kalça ve bacak hizalamasına kavuşarak şişkinlikleri ve krampları önleyin.
MYCey Bölgesel Hamile Destek Yastığı ile aradığınız rahatlığa kavuşacaksınız.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.