Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mycey Mini Bebek Bardakları 3Lü

24,90 TL
Stok Kodu 2078242
Marka Mycey
Ürün Açıklaması
Mycey Mini Bebek Bardakları 3Lü Özellikleri;


Bebeğinizin kendi kendine içme becerilerini geliştirmesi için tek ihtiyacınız Mycey Mini Bebek Bardakları sizlerle!
Küçük elleri ve ağızları için tasarlanmış 3 bardak içeren set bebeğiniz için çok uygun ve kullanışlı! Bardaklar renkli ve ölçülü tasarıma sahiptir.
Bırakın sıvıları sizin gibi bardakta içsin, ama kendi boyuna göre bardakta! Bebeğinizin kendi kendine yemeyi öğrenmesi için tasarlanmıştır.
Set içerisinde; 3 adet renkli mini bardak yer almaktadır.
BPA ve Phthalate içermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.