Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mycey Yumuşak Uçlu Püre Kaşığı

49,90 TL
Stok Kodu 2085711
Marka Mycey
Ürün Açıklaması
Mycey Yumuşak Uçlu Püre Kaşığı Özellikleri;


Ürünün mavi ve pembe olmak üzere 2 farklı rengi mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Mycey Yumuşak Uçlu Püre Kaşığı bebeğinizin kendi kendini besleyebilmesi için tasarlandı.
Özel tasarımı sayesinde bebeğinizin eline tam oturan Yumuşak Uçlu Püre Kaşığı ile kendi kendilerine beslenmeleri artık çok kolay.
Bebeklerin hızlı ve kendilerine güvenli gelişimleri için kendi kendilerini beslemelerine izin vermeliyiz.
Kavisi olmayan delikli, düz başlığı sayesinde kaşık tutmada zorluklar olmadan tüm bebekler kolaylıkla kendi yemeğini kendi yemenin zevkine ve güvenine varabilirler.
Püreler ve daha az yoğun mamalar içi tasarlanmıştır.
Küçük eller için tasarlanmış geniş tutacakları sayesinde bebeğiniz rahatça kaşığı kavrayabiliyor.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.