Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nenuco Sara

699,90 TL
Stok Kodu 2078316
Marka Nenuco
Ürün Açıklaması
Nenuco Sara Özellikleri;


Gerçek bir bebek gibi kokuyor!
Ailesi Sara ile büyüyor. Çocuklar, tam 11 farklı fonksiyonu olan 42 cm. boyundaki Sara'yla ilgilenmeyi çok sevecek.
Uyurken gözlerini kapatan Sara'nın tüm eklemleri hareket ettirilebiliyor.
Gerçek bir bebek gibi kokan Sara'yı paketteki özel mamasıyla besleyip şişesinden suyunu içermek, altını ıslattığında bezini değiştirmek, onunla birlikte banyo yapmak çok eğlenceli!
Ama dikkat, eğer altı hemen değiştirilmezse poposu tahriş olur ve kızarır.
Gözyaşı dökerek ağlayan Nenuco Sara bebeği sakinleştirmek için emziğini takmak yeterli. Nenuco Sara pil gerektirmeden çalışabiliyor.
Üstelik bezi ise tekrar kullanılabilir özelliğine sahip.
Uyurken gözlerini kapatabiliyor, tüm eklemleri hareket ettirilebiliyor! Gözyaşı dökerek ağlıyor!
Set içerisinde; 1 bere, 1 tekrar kullanılabilir bez, 1 biberon, 1 emzik, 1 lazımlık, 1 önlük, 1 mama kabı, 1 mama kaşığı ve 1 plastik ördek yer almaktadır.
Kutu ölçüsü: 40 x 16 x 48 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.