Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf DinoSquad Stegosmash F0805

179,90 TL
Stok Kodu 2078349
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf DinoSquad Stegosmash F0805 Özellikleri;


Elit DinoSquad'ın bir üyesi olarak efsanevi dinozorlarla takım olun!
En büyük dinozorların olağanüstü gücünü kullanın ve harika maceralara birlikte atılın!
Nerf DinoSquad Stego-Smash, Stegosaurus dinozorunun görünümünü andıran muhteşem bir tasarıma sahip. Önden namluya 1 dart doldurun, atışa hazırlamak için kurma kolunu geri çekin ve dartı hedefinize doğru atmak üzere tetiğe basın. Stego-Smash'in ön tarafındaki 4 dartlık saklama haznesiyle yedek atış gücünü yanınızda taşıyın. Performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmış 5 orijinal Nerf Elite dart da kutuya dahil. Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). Pil gerekmez.
Kutuda ne var?
Dart tabancası ve 5 dart.
Stegosaurus dinozorunun görünümünü andıran, muhteşem dinozor tasarımına sahip bu dart tabancası ile dino-tastik maceralara atılın.
Dart tabancasını önden 1 dartla doldurun, kurma kolunu çekin, atış yapmak için tetiği çekin ve doyasıya eğlenin (pil gerekmez).
5 orijinal Nerf Elite dart kutuya dahildir.
Dart tabancası, tekrar doldurmalarda kolayca ulaşılabilecek bir yerde olması için 4 dartlık saklama alanına sahiptir.
Yaş Grubu: 8 Yaş ve Üzeri
Kutu En x Yükseklik x Derinlik : 4 x 30 x 24 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.