Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Elite 2.0 Motoblitz CS-10 F5872

1.499,00 TL
Stok Kodu 2085528
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Elite 2.0 Motoblitz CS-10 F5872 Özellikleri;


Nerf Elite 2.0 Motoblitz ile airblitz aksiyonunun veya motorlu kargaşanın gücüyle patlatın!
Bu elektrikli Nerf dart tabancaları, dart atmak için 2 yola sahiptir ve size iç veya dış mekan oyunlarında esneklik ve taktiksel avantaj sağlar.
Hava basınçlı pompa hareketiyle güçlendirilmiş airblitz patlatma ile aynı anda 6 dartı serbest bırakın.
Kolu ileri geri pompalayın ve 6 dartlık bir sürüyü serbest bırakmak için airblitz düğmesine basın.
Bu 2'si 1 arada tabanca, her iki tabanca modunu da doldurmak için 22 Resmi Nerf Elite dart içerir.
Nişan almaya yardımcı olması için entegre dürbünü kullanın.
Nerf oyuncak köpük püskürtücüler, 8 yaş ve üzeri, iç veya dış mekan oyuncağı olarak kullanılabilen harika kız ve erkek oyuncaklarıdır.
Gözlük önerilir (dahil değildir).
2 PATLAMA MODU | Modunuzu seçin! Hava basınçlı hava saldırısı eylemiyle aynı anda 6 dart fırlatın veya motorlu patlatma ile arka arkaya 10 Nerf dartı fırlatın. Entegre kapsam içerir.
AIRBLITZ ACTION | Aynı anda 6 dartı serbest bırakmak için hava basınçlı güçle patlatın! Nerf köpük dart tabancasına hava basıncı uygulamak için pompa kolu ve 6 dartlık bir fırtına başlatmak için hava saldırısı düğmesine basın.
MOTORLU PATLAMA | Motorlu Nerf patlatma ile art arda 10 dart fırlatın! Hızlandırma düğmesiyle motoru çalıştırın ve her bir dartı patlatmak için tetiği çekin.
Bu Nerf dart makinesi, motorlu dart modu için 10 dart klipsi ve her iki mod için hızlı yeniden doldurma için ek dartlarla birlikte 22 Nerf Elite köpük dart içerir.
Erkek ve kız çocuklar için Nerf oyuncakları, çocuklar için iç mekan veya dış mekan oyunları için kullanılan iç mekan veya dış mekan oyuncakları olabilir!
Nerf dart patlatma, fiziksel ve sosyal oyunu teşvik eden eğlenceli çocuk açık hava oyunlarıyla çocukları hareket ettirmenin harika bir yoludur.
Yaş Grubu | +8.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.