Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Elite 2.0 Phoenıx CS-6 E9961

339,90 TL
Stok Kodu 39359
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Elite 2.0 Phoenıx CS-6 E9961 Özellikleri;


Yerleşik özelleştirme yeteneklerine sahip Nerf Elite 2.0 blasterlerle savaşa hazırlanın, böylece onları yükseltebilir ve Nerf yarışmalarında avantaj elde edebilirsiniz.
Oyun stratejinizi optimize etmek ve her görev ve savaşa taktiksel performans ve esneklik getirmek için Nerf Elite 2.0 blaster stoğunuzu oluşturun!
Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6 motorlu blaster, her görev veya savaş için özelleştirebilmeniz için 5 taktik raya, bir stok bağlantı noktasına ve bir namlu bağlantı noktasına sahiptir.
Dahil edilen 6 dartlı klipten arka arkaya 6 dart fırlatır. Motoru çalıştırmak için hızlanma düğmesini basılı tutun, ardından bir seferde 1 dart ateşlemek için tetiğe basın.Çıkarılabilir bir kapsam içerir. 12 Resmi Nerf dart - şarjörü doldurmak için 6 dart ve yedek ateş gücü için 6 dart içerir. 27 metreye kadar ok atar. Gözlük önerilir. Dipçik, namlu uzatması ve gözlük dahil değildir.
YÜKSELTMEYE HAZIR BLASTER:
5 taktik ray, dipçi ve namlu bağlantı noktalarından (dipçik ve namlu uzantısı dahil değildir) yararlanarak her savaş veya görev için blaster'ı özelleştirin.
12 NERF DARTI İÇERİR: 12 Resmi Nerf dartı ve 6 dartlık bir klip ile birlikte gelir, size klip için 6 dart ve 6 dart daha verir, böylece yeniden yüklemelere hazır olursunuz. Ateş edin, yeniden doldurun ve biraz daha ateş edin!
MOTORLU DART PATLATMA: Motorlu dart tabancasından 6 dart hızlı ateş edin! Hızlanma düğmesini basılı tutun ve her seferinde 1 dart ateşlemek için tetiği çekin. Piller gereklidir (dahil değildir)
27 METREYE KADAR ATEŞLENİR: 27 metreye kadar dart fırlatan bu dart tabancasıyla mesafeye gidin.
İçindekiler: dürbün, dürbün, klip, 12 dart ve talimatlar.
8 yaş ve üstü
4 adet 1,5V AA alkalin pil gerektirir (dahil değildir)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.