250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Elite 2.0 Prospect QS-4 F4190

249,90 TL
Stok Kodu 2081715
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Elite 2.0 Prospect QS-4 F4190 Özellikleri;


Nerf Elite 2.0 Prospect Qs-4 Blaster ile 4-Dart Patlatmaya Başlayın!
4 Namluya Sahiptir, Böylece Nerf Oyunlarında Rekabete Girmek İçin 4 Dartı Üst üste Açabilirsiniz. Yüklemesi ve Ateşlemesi Hızlı ve Kolay Olan Bu Püskürtücüyle Alanın Sorumluluğunu Alın.
8 Resmi Nerf Elite Köpük Dart içerir, yani Blaster'ı yüklemek için 4 Dartınız ve Yeniden Yüklemeler için 4 Yedek Dartınız var. Blaster, Hızlı Oynamanızı Sağlamak İçin Hızlı ve Kullanımı Kolaydır.
Dartları Varillere Yerleştirin, Hazırlama Kolunu Geri Çekin ve 1 Dart Serbest Bırakmak için Tetiği Çekin.
Blaster'ın Çıkarılamayan Hedefleme Kapsamı ile Hedeflerinize Nişan Alın.
4-dart patlatma: nerf elite 2.0 umut qs-4 blaster, 4 namluya sahiptir, böylece nerf rekabetçi oyunlara başlarken arka arkaya 4 dart atabilirsiniz.
8 nerf dartı içerir: 8 resmi nerf elite köpük dartı ile birlikte gelir, size blasteri tam olarak yüklemenize yetecek kadar ve 4 yedek dart ile hızlı bir şekilde yeniden doldurabilir ve patlatmaya devam edebilirsiniz.
Çıkarılamaz hedefleme kapsamı: Bu nerf elite 2.0 blaster, nişan almaya yardımcı olmak için yerleşik bir hedefleme kapsamına sahiptir.
Geri çekmeli astarlama: hızlı oynamanızı sağlamak için kullanımı kolay! 4 dart yükleyin, hazırlama kolunu geri çekin ve 1 dart serbest bırakmak için tetiği çekin. pil gerektirmez.
Yaş Grubu: 8+
Ürün Boyut: 17 x 22 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.