Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Elite 2.0 Ranger PD-5 F4186

799,90 TL
Stok Kodu 2085521
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Elite 2.0 Ranger PD-5 F4186 Özellikleri;


10 Nerf Elite köpük dart içeren bu kullanımı kolay, pompalı dart makinesinden her seferinde 1 dart fırlatın, bu dart size dart makinesine doldurmanız için 5 dart ve yeniden doldurmanız için 5 dart daha verir.
Bu 5 ek dartı hızlı bir şekilde yeniden doldurmak üzere yakınınızda tutmak için blasterin dahili dart deposunda saklayabilirsiniz.
Ranger PD-5 blaster'ın kullanımı kolaydır, böylece hızlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz!
Namluları yükleyin, doldurma sürgüsünü ileri geri pompalayın ve 1 dart fırlatmak için tetiği çekin.
Gözlük önerilir (dahil değildir).
5 Namlulu Patlatma | Nerf Elite 2.0 Ranger Pd-5 Püskürtücü Beş Önden Yüklemeli Namluya Sahiptir, Böylece Nerf Savaşlarına Girerken Müsabakada Arka arkaya Beş Dart Fırlatabilirsiniz.
Kullanımı Kolay Pompalı Püskürtücü | Dartları Yükleyin, Hazırlama Sürgüsünü İleri ve Geri Pompalayın ve Bir Dart Atmak İçin Tetiği Çekin.
Yerleşik Dart Deposu | Nerf Elite 2.0 Ranger Pd-5 Blaster Beş Dartlık Yerleşik Depolama Alanına Sahiptir, Böylece, Blaster'ı Hızla Yeniden Doldurmak İçin Ek Dartları Elinizin Altında Tutabilirsiniz.
10 Nerf Elite Dart İçerir | 10 Nerf Elite Köpük Dart ile birlikte gelir, size 5 Dart'ı namlulara doldurmanızı ve 5 Dart'ı da Blaster'da saklamanızı sağlar, böylece Hızlı bir şekilde yeniden yükleyebilir ve oynamaya devam edebilirsiniz.
Ranger Pd-5 Püskürtücü, Püskürtücüyü Her Savaşa veya Göreve Özelleştirmek için Taktik Bir Ray ve Dipçik Bağlantı Noktasına Sahiptir (Stok Ayrı Satılır, Stok Durumuna Bağlıdır).
Boyutlar | Y26.03 | G48.89 | D6.66 cm.
Yaş Grubu | +8.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.