Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Nerf Mega Accustrike Bulldog E3057

269,90 TL
Stok Kodu 2076067
Marka Nerf
Ürün Açıklaması
Nerf Mega Accustrike Bulldog E3057 Özellikleri;


Nerf AccuStrike MEGA Bulldog ile kapışmaya hazır ol!
AccuStrike Serisi’nin bir parçası olan Nerf MEGA Bulldog’un AccuStrike MEGA dartları, daha isabetli atışlar yapmak için özel olarak tasarlandı.
Kolu hareket ettirerek tek adımda hızla modlar arasında geçiş yap. Dengeli atışlar için kolu aşağıya doğru kaldırdığınızda otomatik olarak dipçik uzar ve nişangah yukarı kalkar. Boyutu küçültüp kapışmada daha hızlı olmak için ise, dipçiği ve nişangâhı kapatıp kolu yukarı kaldırmanız yeterlidir.
Boyutu küçültmek ve 3 dartı önden yükleyip dartları tek tek fırlatabilirsiniz. Ayrıca; Dart tabancasının üstünde 3 dart daha saklanabilme özelliği vardır.
Hem dayanıklı hem de zarar vermeyen tasarıma sahip, sağlıklı malzemelerden üretilmiştir.
Çocuklar kadar büyükleri de heyecanlandıran Nerf oyuncakları eğlenceli zaman geçirmeyi sağlar.
Kutu İçerisinde; Mega Accustrike Bulldog ve 6 adet Mega dart bulunmaktadır.
Kutu Ölçüsü; 47 x 7 x 29 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.