Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

OiOi Klips Emzik Askısı Unicorn Pink

99,90 TL
Stok Kodu 2039647
Marka OiOi
Ürün Açıklaması
OiOi Klips Emzik Askısı Özellikleri;


%100 doğal deri Hijyen ve kullanım kolaylığı sağlar.
Kromsuz tabaklanma yöntemiyle kimyasal madde kullanılmadan işlenip, bitkisel boyalarla ve tamamen el işçiliği ile renklendirilmiştir.
Kurşun ve krom içermeyen metal klips bebeğinizin giysilerine zarar vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
Ürün Boyutu: 17 cm. 0 ay ve üzeri bebekler içindir.
OiOi Klips Cloudy White, emziği çocuğun kıyafetine tutturmak suretiyle düşme, kaybolma ve kirlenme gibi durumlara önlem olarak kullanılıyor.
%100 doğal deri kullanılarak üretilen OiOi emzik askıları, emziklerin sık sık kaybolmasının ve kiri, tozu üzerine toplamasının önüne geçiyor.
Bu doğal emzik askıları bebekler kadar anneleri de mutlu ediyor. Kaybolmalarıyla meşhur emzikler, kıyafete tutturulduğunda yere düşmüyor, kirlenmiyor.
Anneler de çocuğum mikrop kapacak mı diye düşünmekten kurtuluyor. Ayrıca emziğin ihtiyaç anında ortadan kaybolması da önlenmiş oluyor.
Emziğin bebek kıyafetine tutturulması, bebeğin emziğinin nerede olduğunu bilmesine ve dolayısıyla güven duymasına yol açıyor.
Bebeklerin kıyafetine tutturulmuş emziği el yordamı ile araması, kavraması ve ağzına götürmesi ise motor becerilerinin gelişimine katkı sağlıyor.
Bebekler böylece ellerini kullanmayı, emziğe ya da herhangi başka bir nesneye diledikleri gibi yön vermeyi öğreniyor.
Öte yandan kıyafete tutturulan emziğin sık sık kaybolması da son buluyor. Bebek her istediğinde kolayca ulaşabiliyor.
Emzikler yapısı, şekilleri ve oldukça hafif olmaları sebebiyle düşmeye oldukça elverişli oluyor. Evin içinde, bebek odasında, annenin kol çantasında ya da bebek çantasında nerede olursa olsun emzikler en ihtiyaç duyulan kriz anlarında ortadan kayboluyor.
Deri emzik askısının dezenfekte için, hafif nemli bir bez ile silinmesi yeterli oluyor.
Ürünü ıslak bırakmayınız, kaynatmayınız ve ütülemeyiniz. Sabun, deterjan, ayakkabı boyası gibi kimyasal içerikli maddeler ile temizlemeyiniz ve boyamayınız.
Bulaşık makinesinde veya sterilizatörde temizliğe uygun değildir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.