Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Othello Coolla Piuma Kaz Tüyü Yorgan 195x215

2.699,00 TL
Stok Kodu 2077633
Marka Othello
Ürün Açıklaması
Othello Coolla Piuma Kaz Tüyü Yorgan 195x215 Özellikleri;


COOLLA PIUMA KAZ TÜYÜ İKLİM DENGELEYİCİ YORGAN
İDEAL İKLİM , DERİN UYKU
Coolla Piuma Othello’nun katma değerli özel teknoloji/işçilik içeren ve proaktif ısı kontrolü ile rahat bir uyku sunmaya odaklanmış kaz tüyü dolgulu ürünlerinden oluşmaktadır.
Yorganın bir yüzünün kaplamasında Nasa için geliştirilen Outlast teknolojisi ile üretilmiş özel termo kapsüllü PCM (Phase Change Materials) Holy kumaş kullanılmıştır. Holy kumaş aynı zamanda tüy geçirmeyen down proof özelliktedir. Diğer yüz de ise %100 pamuk kumaş bulunmaktadır. Kenar biyeleri sarı ve laciverttir. Lacivert biye Outlast teknolojisi içeren Holy kumaş kaplı tarafı işaret etmektedir. Sarı biye ise pamuk kaplı yüzü işaret eder.
Holy kumaşında kullanılan Outlast® teknolojisi, kişisel durumunuza göre uyum sağlayan ve değişen proaktif bir teknolojidir. Isındığında, kumaştaki termo kapsüller ısıyı emer ve ortamı serinletir. Ortam soğuduğunda ise bu ısı açığa çıkar. Outlast® teknolojisi, aşırı ısınmayı ve terlemeyi azaltmak için ısıyı yöneterek sıcaklığınızı proaktif olarak dengeler. Coolla Piuma yorgan 120 gr/m² %90 gıdık kaz tüyü dolgusu ve İklim dengeleme teknolojisine sahip Outlast Holy kumaşı sayesinde 5 üzerinden 2 ısıtma derecesi ile serin bir üründür. Ancak ısıtmalı evlerde yaz-kış kullanılabilir çünkü teknolojisi sayesinde her ortamda terlemeden ve üşümeden rahat bir uyku sağlar. Pamuk kumaşı Nomite özellikli, tüy geçirmeyen %100 pamuktur. Nomite sertifikası, toz akarı ve ev tozu alerjisi olan kişiler icin uygun olduğunu garantilemektedir.
Gece terlemeleri en çok karşılaşılan uyku sorunlarındadır. Outlast teknolojisinin en önemli özelliği ise proaktif olmasıdır. Yani siz terledikten sonra sizi serinletmez aksine siz terlemeden vücudunuzun ısındığını fark ederek ısıyı dengeler ve terlemenizi engeller. Baş ve boyun terlemesi yaşayan ve kaz tüyü konforundan da vazgeçmek istemeyenler için Coolla Piuma yorgan idealdir.

YIKAMA TALİMATI :
30°C’de yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Kurutma makinesinde kurutulabilir.
Ütülenmez. Kuru temizleme yapılabilir.
Önemli Not: Kurutma makineniz yok ise asla yıkamayınız. Bu durumda sadece kuru temizleme önerilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.