Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Oydaş Valizli Doktor Seti

399,90 TL
Stok Kodu 2085818
Marka Oydaş
Ürün Açıklaması
Oydaş Valizli Doktor Seti Özellikleri;


Ürünün 2 rengi mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Sayın doktor minik ameliyathaneden bekleniyorsunuz!
Bir doktorun çantasında olan her şey bu çantada. Üstelik valiz formu ve tekerlekleri sayesinde dilediğin her yere götürebilir, bütün hastaları iyileştirebilirsin.
Arkadaşlarınla bir araya gel ve eğlenceli oyunların tadını çıkar! Eyvah, biri kendini kötü hissediyor! Hemen çantanı aç, stetoskopunu tak ve muayeneye başla!
Valizli Doktor Setim, çocukların taklit yeteneklerini geliştirmelerini ve sosyalleşmelerini sağlar.
İnce motor becerilerini olumlu düzeyde etkiler. Hayal gücü ve yaratıcılıklarını zenginleştirir.
Setin içerisinde; şırınga, stetoskop, gözlük ve çeşitli muayene araçları yer almaktadır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.