Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Philips Avent 2'si 1 Arada Buharlı Pişirici Blender

1.199,00 TL
Stok Kodu 37042
Ürün Açıklaması
Philips Avent 2'si 1 Arada Buharlı Pişirici Blender Özellikleri;


3 basit adımda besleyici bebek yemekleri hazırlayın: buharda pişirme, karıştırma ve servis.
Dairesel buharda pişirme teknolojisi eşit pişirme sağlar ve besleyicilik, kıvam ve sıvıları saklayarak hızlı ve basit karıştırma imkanı verir.
Dairesel buhar teknolojisi, eşit bir şekilde pişirerek yiyeceklerin tadını ve dokusunu korumasına ve hızlı, kolay bir şekilde karıştırılmasına olanak tanır.
Akıllı tasarım sayesinde kullanımı ve temizlemesi son derece kolaydır.
Buharda pişirme sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Dairesel buhar teknolojimiz buharın aşağıdan yukarıya doğru dolaşmasını ve tüm malzemelerin kaynatmaya gerek olmadan eşit derecede pişirilmesini sağlar. Besleyicilik, kıvam ve pişirme sıvıları, karıştırma için saklanır.
Bu bebek maması makinesi, buharda pişirme ve karıştırma özelliklerini bir araya getirerek bebek maması hazırlamayı ve servis etmeyi kolaylaştırır.
Malzemeleri buharda pişirmeye başlayın, ardından istediğiniz kıvama gelene kadar karıştırın ve servis edin.
Meyve ve sebzeleri iyice karıştırmaktan et, balık ve baklagiller gibi malzemeleri birleştirerek daha taneli dokular oluşturmaya kadar, bu mama makinesi sağlıklı mama hazırlığını her ek gıdaya geçiş aşaması için kolay hale getirir.
Bu akıllı hazne kapağı tasarımı, tüm malzemeleri haznenin içinde tutarak yiyeceklerin su haznesine girmesini önler. Buharda pişirmeden karıştırmaya kadar daha az adımla karıştırma işlemi artık çok kolay.
Bebek maması makinesinin ekstra geniş su haznesi ağzı kolayca temizlenebilir ve yeniden doldurulabilir. Böylece yiyecekleri her zaman temiz buharla pişirebilirsiniz. Bulaşık makinesinde de yıkanabilir. (hazne, hazne kapağı ve bıçak)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.