Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Pilsan Hamarat Mutfak Seti

54,90 TL
Stok Kodu 36561
Marka Pilsan
Ürün Açıklaması
Pilsan Hamarat Mutfak Seti Özellikleri


Kızlar bu Pilsan 2 Katlı Hamarat Mutfak Seti ile oyunlar oynamayı çok sevecek!
Renkli mutfak gereçleriyle çocuklar eğlenerek vakit geçirecekler. Raflara dilediğiniz gibi yerleştirin ve arkadaşlarınıza güzel sofralar hazırlayın!
31 parçadan oluşan set içerisinde; sürahı, 2 katlı bulaşıklık, 4 adet çay bardağı ve 4 adet bardak altlığı, 4 adet bardak, kaşık, çatal ve yiyecekler gibi çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.
Çocukların; hayal güçlerini, el becerilerini, yaratıcılık, odaklanma ve taklit etme becerilerinin geliştirmesine yardımcı olmaktadır.
Çocuk sağlığına uygun kaliteli malzemelerden üretilmiştir.
Kutu ölçüsü: 30,5 x 18,5 x 20 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.