Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Çılgın Kuaför F1260

799,90 TL
Stok Kodu 2039361
Marka Play-Doh
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Play-Doh Çılgın Kuaför F1260 Özellikleri;

3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik Play Doh Çılgın Kuaför oyun seti, miniklerin "müşterilerine" hayal edebilecekleri en yaratıcı saç stillerini yapmalarına fırsat veriyor.
Ekleyebildiğiniz kadar çok oyun hamuru ekleyerek Play Doh saçın ne kadar uzayabileceğini görün!
Figürün kafasına takılabilen oyuncak saç şekillendirme parçalarıyla oyuncak saçın şeklini ve kalınlığını değiştirin.
Üstelik sete; her biri 3 renkli 8 kutu Play-Doh oyun hamuru da dahil.
Çocuklar, "müşterilerinin" saçını Play Doh stilinde kesmek ve her seferinde oyuna baştan başlamak için Play-Doh makasını ve oyuncak plastik tıraş bıçağını daseverek kullanacak!
Play Doh Çılgın Kuaför oyun seti; doğum günleri, tatiller ve yaratıcılığı artıran diğer etkinlikler için harika bir seçim.

İçindekiler: monte edilmemiş Çılgın Kuaför oyun seti, 3 saç şekillendirme parçası, dalga aleti, örgü silindiri, 2 bigudi, 2 saç bağı, güvenli bir plastik makas veplastik tıraş bıçağı ile 8 kutu üç renkli Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 567 gr).
Kutu Ölçüleri: 7 x 28 x 22 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.