Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Dino Crew Obur Dinozor F1504

249,90 TL
Stok Kodu 2076253
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Dino Crew Obur Dinozor F1504 Özellikleri;


3 yaş ve üzeri çocuklar için bu Play-Doh T-Rex oyuncağıyla yaratıcı olmanın pek çok eğlenceli yolu var! Yeşil dinozor figürü, pterodactyl arkadaşı ve zehirli olmayan hamuruyla doldurulmuş 3 Play-Doh yumurtasıyla tekrar tekrar tarih öncesi maceraları hayal edin. Çocuklar çiğneme eyleminini canlandırırken Play-Doh dinozorunun karnından ve arka taraftan dışarı çıkmasını izlerken dino çıtırtı, yudum, höpürtü, pırtlama ve geğirmeyi duyun. Oyuncak pterodactyl arkadaşı, yuva için küçük yarım yumurta yapar. Kız ve erkek çocuklar için tamamen kükreyen bir dinozor oyuncağıdır. Dinozorları seven çocuklar için harika!
Dino ekibiyle maceralar sizi bekliyor!
Dinozorlarla eşleşip Play-Doh oynadığınızda şiddetli eğlence sizi bekliyor!
3 yaş ve üzeri küçük dinozor hayranları için hazırlanan bu dinozor setiyle hayal gücünüzü tarih öncesi günlere geri götürün.
Kendi krizinizi benimseyin Rex
Kendi Play-Doh evcil dinozorunuz! Pekala, nazik. Kahkaha ve aksiyon sesleriyle, dino-severler ile birçok yaratıcı fikri ateşleyeceği kesin.
Bu dinozor, sofra adabı konusunda kesinlikle bir ders almalı!
Çıkardığı komik ses efektleri, Play-Doh oyun hamurundan yaptıkları şeylerle oynayarak çocukların eğlenmesine yardımcı olur.
Dinozorlar da herkes gibi Kaka Yapar
T-Rex, Play-Doh tasarımınızı hazırladıktan sonra, parçaların midesine düşmesini izleyin ve sonra onları kaka yaptığında güzelce gülün!
T-Rex figürü, pterodaktil yumurta kalıbı ve Play-Doh marka oyun hamuru ile doldurulmuş 3 yumurta (net ağırlık 213 g).
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.