Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Renkli Seri 4Lü Oyun Hamuru E6966

89,90 TL
Stok Kodu 2078284
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Renkli Seri 4Lü Oyun Hamuru E6966 Özellikleri;


Play-Doh Color Burst ile iyi eğlenceler!
Hepimizin bildiği ve sevdiği klasik, toksik olmayan Play-Doh bileşimidir, ancak karıştırmanın ve oynamanın yenilikçi bir yolu vardır.
Çocuklar bir rengin beneklerini diğeriyle kaynaştırırken gözlerinizin önünde renklerin girdap gibi değişmesini izleyin!
Serin bir ebru ve karıştırma efekti için 2 rengi ezmek ve karıştırmak için silindiri veya ellerinizi kullanın.
Her yönüyle tatmin edici bir renk karıştırma deneyimi!
Her biri 56 g farklı renk içeren 4 kutu ile, kil ile modelleme gibi sanat ve el sanatlarını seven çocuklar kesinlikle yaratıcılıkla dolup taşacak.
Boyutları: 56 gr
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.