Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Sihirli Mikser Oyun Seti F4718

899,90 TL
Stok Kodu 2087974
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Sihirli Mikser Oyun Seti F4718 Özellikleri;


Play-Doh Yaratıcı Mutfağım Sihirli Mikser Oyun Setiyle harika oyuncak pastalar, kekler ve kurabiyeler yaratın! Gelecek vadeden pasta şefleri hünerlerini sergiliyor!
Küçük şefler, 2 Play-Doh yiyecek kalıbı tepsisinden birini çıkarılabilir kaseye yerleştirip her bir kalıbı Play-Doh oyun hamuruyla doldurduktan sonra yalnızca kolu indirerek ilginç oyuncak kurabiyeler ve çılgın pasta şekilleri yapabilecek!
Süsleme aracı veya spatula aletiyle kıvrımlı oyuncak kremalar ekleyin, spatulanın tutacağındaki deliklerle gerçek gibi görünen minik süsleme şekerlemeleri oluşturun ve oyuncak mikserin yan tarafındaki yarım kalıplarla çok daha fazla Play-Doh şekeri, kreması ve süslemeleri yaratın.
Play-Doh oyun seti çeşitli renklerde 112 gram toksik madde içermeyen oyun hamuruyla birlikte sunulur.
Mutfak oyuncaklarını ve yiyecek yapma oyunlarını seven üç yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir sanat ve el sanatları aktivitesidir.
Kutu ölçüsü: 8 x 28 x 21,6 cm
Ağırlık: 0,862 kg
Yaş: 3+
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.