Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Sihirli Pasta Fırını F1321

329,90 TL
Stok Kodu 2076056
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Sihirli Pasta Fırını F1321 Özellikleri;


PLAY-DOH KEKLEME FIRINDA GELİYOR: Küçük fırıncılar, pişirirken gerçekten yükselen bu oyuncak fırınla ​​kendi Play-Doh keklerini yapabilirler!
3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye
"DİN!" Kek hazır: Çocuklara sapa bastırın, kek kabarmaya başlar. Pasta hazır olduğunda zil çalar.
Renkli sürprizler ekleyin: eğlenceli Play-Doh keklerinin içi boştur ve sprinkles veya başka bir Play-Doh rengi ile doldurulabilir!
Pasta kesildikten sonra tüm renkler görünür hale gelir.
5 renkli Play-Doh rengi içerir: Set, 84 gr pembe kil ve 56 gr beyaz, mavi ve yeşil teneke ve 28 gr turuncu play kili içerir. Buğday içerir.
Birçok yaratıcı dekorasyon seçeneği: Eğlenceli Play-Doh pastaları dekoratif aletle cilalanabilir ve karıştırma kabında sprinkles, tatlılar, pasta süslemeleri ve hatta doğum günü mumları yapabilirsiniz.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.