Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play-Doh Süper Colorful Cafe Playset F5836

799,90 TL
Stok Kodu 2082192
Marka Play-Doh
Ürün Açıklaması
Play-Doh Süper Colorful Cafe Playset F5836 Özellikleri;


Play-Doh Süper Renkli Kafe Oyun Setiyle yaratıcılığınızı konuşturun!
Bu son derece kapsamlı ve büyük oyuncak kafe setiyle çocuklar, hayal ettikleri birbirinden renkli Play-Doh içeceklerini yapabilecek.
Oyuncak kahve makinesini kullanarak bardaklarınızı renkli Play-Doh oyun hamuruyla doldurun, ardından döndürün ve süsleme istasyonuna kaydırarak oyun hamurundan kremanızı ekleyin.
Kurabiye, minik pasta ve donut kalıplarıyla oyuncak tatlılar yapın ve vitrinde sergileyin.
Çocuklar, bu setle Play-Doh çaylar, kahveler, frapeler ve oyuncak smoothie'ler yapabilecek; tekrar tekrar kafecilik oyunu oynayarak eğlenceli vakit geçirebilecekler.
Haydi Kafecilik Oynayalım
Çocuklar, kendi oyuncak kafelerinde hayal güçlerini serbest bırakabilecek.
Oyuncak kahve makinesiyle Play-Doh kahveler, çaylar ve gerçek gibi görünen başka içecekler yapın.
Doldur, Döndür ve Süsle
Doldurma istasyonunda bardağı doldurun, sonra dönüp süsleme istasyonuna kaymasını izleyin. Burada üstünü Play-Doh krema ile süsleyin.
Pastanecilik Oyunu
Geleceğin minik baristaları ve şefleri; Play-Doh kurabiyeleri, donut'lar, minik pastalar ve daha fazlasını yapabilecek.
Eserlerinizi, aynı zamanda oyuncak tatlılar yapmak için kullanabileceğiniz çıkarılabilir kalıpların da yer aldığı pastane vitrininde sergileyin.
Dilediğiniz Yere Götürün
Bu Play-Doh mutfak setine, oyuncak sıcak içecekler ve soğuk kahveler için 2 kupa, 4 şeffaf bardak ve 2 şeffaf bardak kapağı dâhil.
Gerçek gibi görünen içeceklerinizi paket yapıp taşıma tepsisine koyun.
8 Kutu ve 20 Aksesuar:
Bu yaratıcı mutfak setine pembe, kahverengi ve beyaz renklerde 56 gramlık klasik Play-Doh Oyun Hamurları ile mor-mavi gibi iki renkli Play-Doh oyun hamurları dâhil (buğday içerir).
İçindekiler: Kafe oyun seti, oyuncak pastane vitrini, taşıma tepsisi, minik pasta kalıbı, kurabiye damgası, donut kalıbı, maşa, 2 kupa, 4 şeffaf bardak, 2 şeffaf bardak kapağı, kaşık, 2 tabak, süsleme aleti, silindir, bıçak, 8 kutu Play-Doh Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 454 g)
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.