Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play Wood Doğal Ahşap Bloklar 60 Parça 231

129,90 TL
Stok Kodu 2081706
Marka Play Wood
Ürün Açıklaması
Play Wood Doğal Ahşap Bloklar 60 Parça 231 Özellikleri;


60 parça doğal ahşap bloklar Playwood 60 Parça doğal ahşap eğitici bloklar, çocuğunuz ince motor ve kaba motor gelişiminin Yanı sıra zeka gelişiminede yardımcı olur.
Zeka Geliştiren Oyuncaklar çocuğunuzun gelişim evresinde temel kavramları Kolayca öğrenmesine yardımcı olan oyuncaklardır.
El Becerisini Geliştiren Oyuncaklar çocukların kas gelişimini, özgüven gelişimini ve El-göz koordinasyonunu geliştirir.
Kutu Ölçüleri : Çap 14 cm - 22 cm Yükseklik
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.