Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Play Wood Renkli Ahşap Bloklar 60 Parça

399,90 TL
Stok Kodu 2089248
Marka Play Wood
Ürün Açıklaması
Play Wood Renkli Ahşap Bloklar 60 Parça Özellikleri;


Çocuklarımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmış 60 adet Ahşap Bloklar farklı renk boy ve şekilde ahşap bloklardan oluşmaktadır.
Ahşap Bloklar Ürün tasarımı Çocuklarımızın Eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi; öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir. Beceri ve yetkinlik bu ahşap blokların temel motivasyonudur.
Çocuklarımızın El becerilerini ve hafızalarını geliştirmek amaçlanmıştır. Sağlık acısından zararlı maddeler kesinlikle içermemektedir.
Ürün Kutulu olarak gönderilmektedir.
Kutu Ölçüsü: 30 X 21 X 7,5 cm
Gelişim Alanları :
Görsel Algı
İnce Motor Beceriler
Mantık/Akıl Yürütme Becerisi
Yaş Grubu : 3 Yaş ve üzeri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.