Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Polesie Takım Natali 43412

399,90 TL
Stok Kodu 2078102
Ürün Açıklaması
Polesie Takım Natali 43412 Özellikleri;


Natura Mutfak Seti ile minik aşçıların mutfağa girme zamanı!
Set içerisinde mutfakla ilgili aradığınız her şey mevcut!
Ayrıntılı ve gerçekçi tasarımı, set içerisinde bulunan tencere, tava gibi aksesuarları ve canlı rengi ile oyun şimdi çok daha gerçekçi ve eğlenceli!
Çocukların; el-göz koordinasyonlarını, taklit yeteneklerini, el becerilerini geliştirir.
Arkadaşları ile birlikte oyunlar oynayarak sosyalleşmelerine ve hayal güçlerinin zenginleşmesine yardımcı olur.
Set içerisinde; mutfak tezgahı, ocak, lavabo, fırın, kapaklı tencere, kapaklı kızartma tavası, tabaklar, kupa, baharat kapları ve çatal bıçak takımı yer almaktadır.
Ürün ölçüsü: 88 х 32 х 75 cm.
Kutu ölçüsü: 50 x 19,5 x 56,5 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.