Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Prima Harmonie Aqua Islak Havlu Mendil 48 Yaprak

139,90 TL
Stok Kodu 2086278
Marka by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Prima Harmonie Aqua Islak Havlu Mendil 48 Yaprak Özellikleri;


%99 su ile hassas ciltler için saf koruma. Hafif temizlik için, %100 bitkisel bazlı liflerden oluşan, %0 plastikten oluşan bebek mendilleri, Oeko-Tex'ten Standart 100 Sertifikalı, Birinci sınıf pamuklu benzersiz formül. Bebeğin hassas cildi için yumuşaktır, %0 alkol, parfüm veya boyalar, Dermatolojik olarak test edilmiş ve Skin Health Alliance Dermatologları tarafından onaylanmıştır, Hassas cildin tahrişe karşı pamuk yünü ve sudan daha iyi korunmasına yardımcı olur, Daha Yumuşak ve Daha Nazik temizleme (normal Pampers Aqua'ya kıyasla)
İçindekiler;
Aqua, Sitrik Asit, Sodyum Sitrat, Sodyum Benzoat, PEG-40 Hidrojene Hint Yağı, Sorbitan Kaprilat, Disodyum EDTA
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.