Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Prima Harmonie New Baby Yenidoğan Islak Mendil 4x46 184 Yaprak

429,90 TL
Stok Kodu 2090164
Ürün Açıklaması
Prima Harmonie New Baby Yenidoğan Islak Mendil 4x46 184 Yaprak Özellikleri;


Prima Harmonie Yeni Islak mendiller yenidoğanlar için özel olarak tasarlandı.
Cildin doğal pH dengesini geri kazandırmaya yardımcı olan benzersiz bir yumuşak losyon ve yenidoğanların hassas cildinde üstün yumuşaklık için %100 bitki bazlı içeriklerle üretilmiştir.
Ayrıca Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı Birliği) dermatologları tarafından onaylanmıştır ve parfüm, alkol ve boya içermezler.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.