Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

R.O.C.S.Teen Yaban Çileği Diş Macunu 60ml 8-18 Yaş

99,90 TL
Stok Kodu 2083210
Marka R.O.C.S.
Ürün Açıklaması
R.O.C.S.Teen Yaban Çileği Diş Macunu 60ml 8-18 Yaş Özellikleri ;


- Rocs Teens 8-18 Çilekli Diş Macunu Özellikleri Okul Çağındaki Çocuklar Için Geliştirilmiştir .(8-18 Yaş)Içeriğindeki Amifluor®, Aminoflorid Ve Ksilitol Kombinasyonudur.Amifluor® Kompleksi Hızla (20 Saniye Içinde) Diş Minesi Üzerinde Koruyucu Bir Tabaka Oluşturarak Dişleri Çürüklere Karşı Korur.Ağız Içinde Çürüklere Yol Açan Bakterileri Engeller.Düşük Aşındırıcı Içerir, Diş Dokularına Zarar Vermeden Temizler.Yaşa Göre Düzenlenmiş Florid Konsantrasyonu Içerir (900 Ppm).Sodium Lauryl Sulfate Içermez. 20 Saniyelik Diş Fırçalama Süresinde Bile Etkisini Gösterir.Diş Üzerinde Koruyucu Bir Tabaka Oluşturarak Dişleri Uzun Süreli Olarak Korur.Isviçre Wds Laboratuarları Tarafından Geliştirilmiştir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.