Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Selpak Antibakteriyel Islak Cep Mendili 3lü 30 Yaprak

29,90 TL
Stok Kodu 2083450
Marka Selpak
Ürün Açıklaması
Selpak Antibakteriyel Islak Cep Mendili 3lü 30 Yaprak Özellikleri;


Selpak anti-bakteriyel ıslak mendil yumuşak dokusu ve cildi nazikçe temizlerken antibakteriyel özelliği ile etkili hijyen sağlar.
Kalın ve dayanıklı yapısı ve çantada kolaylıkla taşınabilir ambalajı ile ihtiyacınız olan her anınızda yanınızda olacaktır.
Bakterilerin %99.9'unu yok eder ve bu sayede gittiğiniz her yerde güvenli şekilde kullanabilirsiniz.
Evde,arabada,parkta,işyerinizde günlük kullanıma uygundur.
Mendil Adedi: 3 x 10 Adet
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.