Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sevi Bebe Organik Müslin Bebe Battaniye 100x100 Cm ART-362 Gri Yıldız

179,90 TL
Stok Kodu 2081181
Marka Sevi Bebe
Ürün Açıklaması
Sevi Bebe Organik Müslin Bebe Battaniye 100x100 Cm ART-362 Özellikleri;


100 x 100 cm ebatlarında
%100 organik muslin kumaş (GOTS sertifikalıdır)
Battaniye, kundak, havlu vs olarak kullanılabilir.
40 derecede yıkanabilir.
Nasıl yıkanır? İlk kullanımdan önce yıkanması tavsiye edilir. Elde ya da çamaşır makinesinde 40 °C’de benzer renklerle birlikte yıkanabilir.
Organik Müslin Battaniye Ne İçin Kullanılır? 100 x 100 cm'lik ölçüsü ile bebekler için battaniye, banyo havlusu, güneşlik ve hatta kundak olarak kullanılabilir.
Müslin kumaşlar; saf, yumuşak, dayanıklı, nefes alır, nazik ve kullanışlı olma özellikleriyle bebek ürünlerinde kullanılan en mükemmel dokumadır.
Ürünü çamaşır suyuna maruz bırakmayınız.
Sererek kurutulması önerilir. Düşük devirde ve ısıda tamburda da kurutulabilir.
Kuru temizleme yapmayınız.
Düşük ısıda ütülenebilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.