Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Silver Safe Gümüş Göğüs Ucu Koruyucu Kapakları

179,90 TL
Stok Kodu 75441
Marka Silver Safe
Ürün Açıklaması
Silver Safe Gümüş Göğüs Ucu Koruyucu Kapakları Özellikleri;


Silver Safe Koruyucu Gümüş Göğüs Ucu KapaklarıKoruyucu Gümüş Göğüs Ucu Kapakları Nedir? Silver Safe hamile ve doğum yapmış anneler için dizayn edilmiş 925 ayar gümüşten Avrupa standartlarına gore üretilmiş ozel koruyucu kapaklar dir. ISO 90012015 belge onayı ile uretilmiştir Emzirme dönemindeki annelerin ve anne adaylarının kullanımına uygundur.925 ayar gümüşten yapıldığı kapakların ömrü yoktur ve etkinligi zamanla azalmaz.
Özellikleri;
100% el yapımıdır.
Kesinlikle Nikel içermez.
Kullanımı kolay ve konforludur.
Tek beden olarak tasarlanmıştır.
Yapımın da sadece 925 ayar gerçek gümüş kullanılmıştır.
Sürtünme için fiziksel bir kalkan görevi görür.
Anne sütünün tadı ve kokusu üzerinde etkisi yoktur.
Krem kullanımı gerektirmez, bu sayede bebeğiniz kimyasallara maruz kalmaz.
Hamileliğin son haftasindan itibaren kullanılabilir.

Kullanım Önerileri;
Emzirme dişındaki tum zamanlarda kapaklan göğüs ucunuza kapatarak sutyen içerisinde kullanabilirsiniz.
Hamileler adayları için kullanım:
Doğumdan 1-2 hafta önce günlük belirli aralıklar ile ortalama 1-2 saat ile başlanmalı,doğuma kadar yavaş yavaş kullanım süreleri uzatilmalidir.
Emziren Anneler Için Kullanım:
Doğumdan sonra gece ve gündüz dahil olmaz üzere tüm emzirme arlarında kullanılmasını temizlik tavsiye ediyoruz.Krem kullanmak, emzirme öncesi yıkama gerektirmez. 925 ayar gümüşten yapildiği için sık yıkamanıza gerek yoktur. Kapaklarındaki süt kalintisindan rahatsız oldugunuz durumda sadece su ile durulayıp kurulamanız yeterlidir. Alkol, losyon çamaşır suyu gibi herhangi bir kimyasal ile temizlenmemelidir. Kapaklarınızda kararma olmaması için ayda bir defa karbonat ile ovarak temizleyebilirsiniz. Temizlik sonrası iyice durulamanız ve kurulamanız önemlidir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.