Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Siveno Çok Amaçlı Doğal Hijyenik Sıvı 500 ml

24,90 TL
Stok Kodu 34274
Marka Siveno
Ürün Açıklaması
Siveno Çok Amaçlı Doğal Hijyenik Sıvı 500 ml Özellikleri;


Ürün İçeriği: Badem yağlı doğal sabun bazı, gliserin, sirke.
Ürün Tanımı: Badem yağlı doğal sabun bazı, gliserin ve sirke içeriği sayesinde salgın ve mikrop tehditi altında etkili temizlik ve hijyen sağlar.
Sirke, optimum kullanım oranı doğrultusunda toksik olmayan, biyolojik olarak parçalanabilir ve binlerce yıldır yaygın bir hijyen alternatifi olarak kullanılmaktadır.
Bu nedenle, Çok Amaçlı Doğal Hijyenik Sıvı, antimikrobiyal etkisi kanıtlanmış sirke ile zenginleştirilmiştir. Hijyen sağlar.
Çok Amaçlı Doğal Hijyenik Sıvı, kıyafet, araç içi, telefon ve küçük aletler gibi sıkça temas ettiğimiz yüzeylerde hijyen sağlamak amacı ile kullanılır.
Doğaldır, kimyasal bir dezenfektan değildir.
Cildi tahriş etmez ve kıyafetlerde leke bırakmaz.
Boya, Paraben, SLES,SLS, Silikon, Sentetik Yağ ve Koku İÇERMEZ.
Kullanım Şekli: Kıyafet, araç içi, telefon ve küçük aletler gibi sıkça temas ettigimiz yüzeylerde kullanılır.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.