Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Siveno Doğal Roll-On Erkekler İçin 50 ml

24,90 TL
Stok Kodu 22901
Marka Siveno
Ürün Açıklaması
Siveno Doğal Roll-On Erkekler İçin 50 ml Özellikleri;

Ürün Hakkında
-SIVENO Roll-On üretiminde tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum kullanılmıştır. Potasyum alum koltuk altındaki gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Sadece kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. Roll-on içeriğinde yer alan skualen hassas cildinizi yıpranmaya karşı koruyan güçlü bir antioksidandır. SIVENO Roll-On yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz.

Kullanım Şekli
-Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin.

Ürün İçeriği ve Detayları:
-Potasyum Alum Tuzu: Doğal bir mineral tuzudur. Gözenekleri tıkamadan kokuya neden olan bakterilerin gelişmesini engeller.
-Sodyum Karbonat: Alkalileşmeyi sağlayarak koku oluşumunu engeller.
-Ksantan Gam: Doğal Yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam arttırma özelliği vardır.
-Bitkisel Gliserin: Cildin nem tutma yeteneğini artırıp yıpranmaya karşı koruma sağlar.
-Skualen: Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Üründeki skualen zeytinyağından elde edilmektedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.