Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Skip Hop Envi Luxe Sırt Çantası Siyah

3.699,00 TL
Stok Kodu 2086294
Ürün Açıklaması
Skip Hop Envi Luxe Sırt Çantası Özellikleri;


Envi Luxe Anne Bebek Bakım Çantası ile çevre dostu stili bir sonraki seviyeye taşıyın!
Geri dönüştürülmüş pet şişelerden üretilen hafif ve sağlam dış materyal, atıkları azaltarak gezegenimizin korunmasına yardımcı oluyor.
Bilinçli ebeveynlerin gittikleri her yerde işlerini kolaylaştıran aerodinamik tasarım, manyetik kapaklı bir mendil bölmesi ve 10 adet işlevsel cep oldukça dikkat çekicidir.
Geniş açıklık sunan ferah iç hacim, bebeğiniz için gereken tüm temel eşyaları toplayıp düzenlemeyi adeta çocuk oyuncağı haline getiriyor.
Özellikleri:
Dış kumaşın tamamı, 8 adet geri dönüştürülmüş pet şişeden üretilmiştir.
Tamamen açılabilen geniş ön kapak2 adet yalıtımlı şişe cebi içeren 10 adet işlevsel cepKolay erişilebilen mendil cebi (Çoğu mendil kılıfı ile uyumlu)Ayarlanabilir dokuma sırt çantası askıları ve ikili tutma sapıSilinerek temizlenebilen alt değiştirme pedi ve bebek arabası askıları içerir.
Bebek eşyaları dışında, dizüstü bilgisayar taşımak için de kullanılabilir.
Ölçüler: 33 cm (uzunluk) x 17,78 cm (genişlik) x 37,46 cm (yükseklik)
Dış kısımda geri dönüştürülmüş pet şişeler, astar kısmında polyester, döşemede ise poliüretan malzeme kullanılmıştır.
Lekeli bölgeyi nemli bezle temizleyebilirsiniz.
Üretim yeri: ÇİN
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.