Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Skip Hop Pronto Orjinal Alt Açma Çantası Leopar

750,00 TL
Stok Kodu 2080378
Marka Skip Hop
Ürün Açıklaması
Skip Hop Pronto Orjinal Alt Açma Çantası Özellikleri;


Nihai bebek bezi değiştirme aracı, nerede olursanız olun bebek bezi değiştirmeyi kolaylaştırır.
Ultra kullanışlı debriyajımız, silinerek temizlenen, fermuarlı bir alt değiştirme pedi, yerleşik yastık ve zamanında doldurma için yarı saydam mendil kutusu içerir.
Büyük file cep dört adede kadar bebek bezi, kremler ve diğer temel malzemeleri tutarken, ön fermuarlı cep anahtarlar, cep telefonu veya diğer kişisel eşyalar için mükemmeldir.
Pronto'yu çantanıza bırakın, bileğinize bağlayın veya bebek arabanıza klipsleyin ve yola çıkın!
Anahtarlar, cüzdan, telefon ve kişisel eşyalar için ön fermuarlı cep. Herhangi bir çantaya koyun, bileğinize bağlayın veya bebek arabanıza klipsleyin.
Pronto yastık bebeğin başını rahat tutar. File cep, dört büyük çocuk bezi, krem ​​ve diğer temel malzemeleri tutar.
Yarı saydam mendil kutusu, zamanında yeniden doldurma için şeffaftır. Tek değişen peddeki iki ürün, bağımsız kullanım için debriyajdan çıkar.
Ekstra geniş, silinebilir alt değiştirme pedi.
Vegan deri döşeme.
Boyut - Kapalı (inç): 11,75lx 4w x 8,25h; (cm): 30l x 10w x 21h.
Boyut - Değiştirme pedi (inç): 23,5lx 21,75w; (cm): 60l x 55w.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.