Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Skip Hop Zoo Beslenme Kabı Arı

200,00 TL
Stok Kodu 2074817
Marka Skip Hop
Ürün Açıklaması
Skip Hop Zoo Beslenme Kabı Özellikleri;


Okula yemek taşımak veya parka atıştırmalık bir şeyler götürmek, Zoo karakterleriyle artık daha eğlenceli ve çok daha renkli!
Bu “büyümüş çocuk” seti çocuğunuzu tek başına yemek yemeye teşvik ederken, günlük öğünleri de eğlenceli hale getirir, çocuklarınıza yemek yemeyi sevdirir.
Lastik kenarlar kapağın sızıntı yapmasını önlerken, kilitler de çocuğunuz tarafından kolayca açılıp kapatılmaya uygundur.
Beslenme seti kilitleri Zoo tasarımlarına uygun olarak detaylandırılmıştır; ‘maymun’ beslenme setinde kilit sistemi ‘muz’ tasarımındayken, ‘köpek’ tasarımlı beslenme setinde kilit sistemi ‘kemik’ olarak tasarlanmıştır.
Zoo Beslenme seti, tüm mutfak araç ve gereçlerinizle beraber bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuarlarında kanıtlanmış Skip Hop Zoo Beslenme Setinde sağlık açısından zararlı BPA,PVC ve Ftalat gibi kimyasal maddeler bulunmaz.

Ürün Özellikleri;
6 ay ve üstü yaş için uygundur.
İçiçe geçen 2 değişik boyda beslenme kutusu hediyedir.
Islaklığı ve nemi sızıntı yapmayan kapakları mevcuttur.
Özel tasarım eğlenceli klipslere sahiptir.
Bulaşık makinasında yıkanabilir.
Sevimli Zoo koleksiyonu ile uyumludur.
BPA, PVC ve Ftalat içermez.
Taşıma hacmi; 700 ml ‘dir.
Ölçüler (cm): 17.1 x 13.6 x 5.7
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.