Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Skip Hop Zoo Çocuk Sırt Çantası Kelebek

1.999,90 TL
Stok Kodu 2076665
Marka Skip Hop
Ürün Açıklaması
Skip Hop Zoo Çocuk Sırt Çantası Özellikleri;


Daha büyük bir sırt çantası istediniz ve biz teslim ettik!
Okul klasörleri, sarf malzemeleri, bir öğle yemeği çantası (ve daha fazlası!) için doğru boyutta olan sevimli büyük çocuk sırt çantamız, yürümeye başlayan çocuğunuzun sınıfta ve ötesinde ihtiyaç duyduğu tüm temel ihtiyaçlara uyar.
Geniş, kolay erişilen bir açıklık ve şeffaf bir ön cep, ihtiyaçlarınızı toplamayı ve almayı kolaylaştırırken, file şişe cebi içecekleri el altında tutar.
Geniş iç kısım, okul boyutundaki klasörlere sığar Kolay erişimli geniş açıklık Baskı astarlı şeffaf ön cep Elastikleştirilmiş file şişe cebi İç kaydırmalı cep
Ayarlanabilir dolgulu askılar Sevimli 3 boyutlu ayrıntılar ve imza ZOO® karakterleri Kolay temizlenen malzemeler Ftalat içermeyen
Boyut (inç): 11L x 4,25W x 14H; (cm): 28L x 10,8W x 35,5Y
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.