Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Skip Hop Zoo Kaymaz Kase Tabak Seti Lama

189,90 TL
Stok Kodu 74816
Marka Skip Hop
Ürün Açıklaması
Skip Hop Zoo Kaymaz Kase Tabak Seti Özellikleri;


ZooArkadaşları,Bebeklerinize Eğlence Getirecek!
2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler,yemeksetleri, paslanmaz çelik termoslar, paslanmaz çelikpipetlisuluklar,beslenme setleri,çerez kapları,pipetlibardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler, yağmurluklar,şemsiyeler, emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları, alıştırma bardakları...
Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!
Kaymaz Kase ve Tabak Seti
Yemek zamanları için özel olarak tasarlanan bu üç parçalı kase ve tabak seti, bebeğinizin kendi kendine beslenmeyi öğrenmesi için mükemmel bir araçtır.
Derinliği sayesinde Skip Hop çatal, kaşıkları ile yiyeceklerin kolay kavranmasını sağlar ve dökülmesine engel olur.
Çerçeve, gereksinimlerinize bağlı olarak kolayca takılıp çıkartılabilirken şeffaf kase de tabaktan bağımsız bir şekilde kullanılabilir.
Silikon taban kaymayı önler.
Ürün Özellikleri:

6 ay ve üstü için kullanıma uygundur.
Silikon taban kaymayı önler.
Kaymaz taban bölmeli tabak, kaymaz taban şeffaf kase ve takıp çıkarılabilen sevimli çerçeve ile 3 parçadan oluşur.
Mikrodalga güvenli ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.
BPA içermez, PVC içermez, Ftalat içermez.
Bakım Talimatları: Bulaşık makinesinde yıkanabilir - sadece üst raf
Markanın Ait Olduğu Ülke: Amerika Birleşik Devletleri
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.