Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sleepy Natural Bebek Bezi 4lü Jumbo 4+ Beden 9-16 Kg 104 Adet

99,90 TL
Stok Kodu 35772
Marka Sleepy
Ürün Açıklaması
Sleepy Natural Bebek Bezi 4lü Jumbo 4+ Beden 9-16 Kg 104 Adet Özellikleri;


Türkiye’nin saf suyla dokunmuş ilk ve tek bebek bezi olan Sleepy, dış yüzeyini oluşturan tekstil kumaş tabakası, tamamen saf su ile dokunmuştur.
Bu dokuma işlemi, kumaşı oluşturan liflerin bir düzlem üzerine serilmesi ve ardından milyonlarca küçük su tanesinin liflerin içerisinden geçerek lifleri birbirine bağlanmasıyla gerçekleştirilir.
Bu sayede lifler hem saf su ile yıkanır hem de yumuşak hacimli yapıda bir kumaş elde edilir.
Sleepy 4 Numara Mükemmel Özelliklere Sahiptir!
Sleepy’in emici tanecikleri, dağılmaya ve ayrılmaya karşı yatay ve dikey olarak tamamen kumaş yapı ile sarılmıştır.
Bu sayede emici taneciklerin bebek tenine ulaşması ve bezin belirli bölgesinde toplanarak bebeği rahatsız etmesinin önüne geçmiştir.
Sleepy’in sahip olduğu esnek yan kulaklar, dalgalı özel bir yapıya sahiptir.
Bu sayede dalgalı yan kulaklar bebek tenini sardığında temas yüzeyini azaltır ve boşluklardan hava akışı sağlayarak daha rahat etmesine imkan sağlar.
Sleepy’in tüm boylarında bulunan sarı renkli ıslaklık göstergesi, bezin kullanım miktarına göre renk değiştirerek annenin bezin doluluk oranını bebeğin altını açmadan anlamasına yardımcı olur.
Böylelikle bebekler bez kontrolü için rahatsız edilmez.
Yan bantlarda bulunan kulakların ön banda tutunmasını sağlayan cırtlar 3 parça halinde tasarlanmıştır.
Bu sayede yan bantlar, babağin göbek bölgesinde bulunan ön banda baskı uygulamadan tutunur ve bebeğinizin daha rahat hareket etmesine olanak verir.
Sleepy’in tekstil dokulu ön bandı, sahip olduğu yumuşak dokudan dolayı göbek bölgesinde sertliği engeller ve tekstil dokusu sayesinde yan bantların tutunmasına yardımcı olur.
Bebeğinizin daha rahat hareket etmesini sağlar.
Sleepy’in tekstil dokulu ön bandı, sahip olduğu yumuşak dokudan dolayı göbek bölgesinde sertliği engeller ve tekstil dokusu sayesinde yan bantların tutunmasına yardımcı olur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.