Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

SMA Optipro Probiyotik 2 Bebek Devam Sütü 6-12 Ay 800 Gr

529,90 TL
Stok Kodu 2075590
Marka SMA
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
SMA Optipro Probiyotik 2 Bebek Devam Sütü 6-12 Ay 800 Gr Özellikleri;


Yaşa Uygun Eşsiz Protein Teknolojisi
Anne sütü ile ilgili Nestle'nin yapmış olduğu araştırmalara istinaden geliştirilmiş protein teknolojisine sahip olan OPTIPRO®, çocukların ihtiyaçların uygun kalitede ve miktarda protein içeriği sağlar.
ÖNEMLİ UYARI: Bebekler için en iyisi anne sütüdür ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. SMA® OPTIPRO® 1 yalnızca doğumdan itibaren anne sütüyle beslenemeyen 0-6 aylık sağlıklı bebeklerin beslenmesi için bağımsız sağlık hizmeti çalışanlarının tavsiyesi ile kullanılmalıdır.
UYARI: SMA® OPTIPRO 1’i bebeğinizi beslemeden hemen önce ve tek seferde yalnızca bir biberon hazırlayınız. Ürünün içerisinde bulunan ölçeği kullanınız. Kullanım önerilerini dikkatle uygulayınız ve hazırladıktan hemen sonra bebeğinizi besleyiniz. Bebeğinizi beslerken yalnız bırakmayınız ve mutlaka tutunuz.
Standart beslenme tablosu bebeklerin ihtiyaçlarına dayanan bir genel kılavuzdur. Bebeğinizin tablodaki miktarlardan daha az veya daha çok bebek sütüne gereksinimi olduğunu düşünürseniz mutlaka yetkili sağlık çalışanına danışınız. 1 ölçek yaklaşık olarak 4,3 gr bebek sütü içerir. 30 ml su içerisine bir ölçek SMA® OPTIPRO® 1 ilave ediniz. Ürünün içeriğinde bulunan canlı kültürlerin sayılarını koruyabilmek için toz formülü ilave etmeden önce kaynamış suyun vücut sıcaklığına kadar soğumuş olduğuna emin olunuz. Ürünü hazırlarken yalnızca ürün kapağının altındaki ölçü kaşığını kullanınız. Doktorunuzla görüşmeden beslenme tablosunda verilmiş olan ölçülerden daha az veya daha fazla formül kullanmayınız, bu durum bebeğin yeterli besin alamamasına veya susuz kalmasına sebep olabilir. Bebeğinizin beslenmesinde değişiklik yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.
Kullanım Önerileri;
Bebeğinizin beslenmesi bittikten sonra artan sütü tekrar kullanmayınız.
Biberondaki bebek sütüne yiyecek eklemesi yapmayınız.
Bebek sütünü mikrodalga kullanarak ısıtmayınız, ısı dağılımı eşit olmaz ve bebeğinizin ağzı yanabilir.
Ölçek kutu açıldığında folyonun üzerinde bulunur, sonraki kullanımlarınızda ürünün hazırlanması bölümünde belirtildiği gibi kapak altındaki özel bölmeye yerleştiriniz.
Saklama Önerisi;
Ürününüzü serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.
Kutu açılımından itibaren ürünün tazeliğini korumak amacıyla kutuyu plastik kapağıyla kapalı tutmaya özen gösteriniz.
Açılmış kutuyu en fazla 3 hafta içinde tüketiniz.
Yüksek sıcaklıkta uzun süre tutmayınız.
Uygun olmayan hazırlama ve saklama şekilleri sağlığa zararlıdır.
Hazırlanması;
Ellerinizi iyice yıkayınız.
Biberon, biberon başlığı, kapağının temizliğinden emin olun ve kullanana kadar kaynamış suyun içerisinde bekletin.
İçme suyunu beş dakika kaynatın ve soğumaya bırakın.
Beslenme tablosunda önerilen miktarlara uyarak formülü ılık suya ekleyin.
Biberonu kapatıp toz tamamen çözünene kadar çalkalayın.
Ürünün ölçeğini kullanımınızdan sonra resimde gösterildiği şekilde kutunun içine asılı bir şekilde saklayın.
Kutuyu her kullanımızdan sonra sıkıca kapatın.
İçindekiler;
Demineralize peyniraltı suyu (süt ürünü), yağsız süt, bitkisel yağlar , laktoz (süt ürünü) sitrik asidin kalsiyum tuzları, potasyum sitrat, balık yağı, magnezyum klorür, potasyum hidroksit, emülgatör (soya lesitini), potasyum klorür, kolin bitartarat, asitliği düzenleyici (sitrik asit), L-fenilalanin, ortofosforik asidin sodyum tuzları, sodyum klorür, vitamin C (sodyum L-askorbat), kalsiyum hidroksit, taurin, L-histidin, inositol, ferroz sülfat, çinko sülfat, sitidin 5'-monofosfat, vitamin E (DL-alfa-tokoferil asetat), L-karnitin, üridin 5'-monofosfat, niasin (nikotinamid), adenozin 5'-monofosfat, pantotenik asit (D-pantotenat, kalsiyum), GMP'nin sodyum tuzları, bakır sülfat, vitamin B1 (tiamin mononitrat), vitamin A (retinil asetat), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (piridoksin hidroklorür), manganez sülfat, potasyum iyodür, folat (folik asit), peyniraltı suyu proteini (süt ürünü), sodyum selenat, vitamin K (fitomenadion), vitamin D (kolekalsiferol), biotin (D-biotin), vitamin B12 (siyanokobalamin)
Alerjenler;
Süt, soya, balık yağı içerir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.