Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sozzy Toys Emzikli Pembe Fil SZY187

169,90 TL
Stok Kodu 2077988
Marka Sozzy
Ürün Açıklaması
Sozzy Toys Emzikli Pembe Fil SZY187 Özellikleri;


Sozzy Emzikli Peluş oyuncakları serisinden olan Emzikli Peluş Uyku Arkadaşı Pembe Fil, Bebeklerimizin doğumdan itibaren başlayan öğrenme sürecini renkli ve uyarıcı , etkileşimli oyuncakları ile maksimum düzeye çıkarmasına yardımcı olur.
Anne memesine en yakın benzerlikteki emziği sayesinde, doğumdan itibaren kullanabileceğiniz, emziğe alışsa bile anne memesini reddetmeyeceği bir tasarımdır.
Çıkarılabilir emziği sayesinde, istediğiniz zaman emziği çıkarıp dezenfekte edebilir ve değiştirebilirsiniz.
Ürünün kuyruk kısmındaki tutacağı ile de istediğiniz giysiye iliştirebilirsiniz.
Ürün Özellikleri;
Yumuşak 1.sınıf peluş iç ve dış yüzey, kaliteki polyester iç dolgu.
Ebatları: boyu-16 cm, eni: 9 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.