250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Spirit Özgür Ruh ve Lucky Bebek GXF93

449,90 TL
Stok Kodu 2081661
Marka Mattel
Ürün Açıklaması
Spirit Özgür Ruh ve Lucky Bebek GXF93 Özellikleri;


DreamWorks yapımı animasyon filmi Spirit Özgür Ruh ile dostluğu ve cesareti keşfedip maceraya katılın! Hareketli eklemleri sayesinde farklı duruşlar sergileyebilen Lucky Bebek, çocukların oyun eğlenceleri için idealdir!
Kendinden desenli kot pantolon, işlemeli kumaş bluz ve çizmelerden oluşan sevimli giysileriyle bebeği kucaklamak ve ona sarılmak çok zevkli.
Sete dahil olan sevimli Spirit pelüş figür de sarılıp kucaklamaya uygundur. Bebeğin saçlarını tarama keyfi için sette ayrıca bir fırça bulunur.
3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
DreamWorks yapımı animasyon filmi Spirit Özgür Ruh ile dostluğu ve cesareti keşfedip maceraya katılın!
Sarılmaya ve kucaklamaya uygun olan bebeği çocuğunuz yanından ayırmak istemeyecek. Bebeğin farklı duruşlar sergilemesini sağlayan hareketli eklemleri, minik ellerin oyun eğlenceleri için idealdir.
Lucky, kendinden desenli kot pantolon, işlemeli kumaş bluz ve çizmelerden oluşan giysileriyle çok sevimli.
Sete, sarılıp kucaklamaya uygun olan sevimli bir Spirit peluş figür dahildir. Çocukların, bebeğin saçlarını tarayabilmesi için sette bir fırça da yer alır.
Özellikle atları ve hayvanları seven minikler dahil olmak üzere, 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.
Ürün ölçüsü: 33,9 x 14,9 x 9,9 cm
Kutu ölçüsü: 37,8 x 22,3 x 12,4 cm
Ağırlık: 0,790 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.