Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sunman Bebelou Hoşgeldin Sesli Ağlayan Bebek 30 Cm

549,90 TL
Stok Kodu 2039240
Marka Sunman
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Sunman Bebelou Hoşgeldin Sesli Ağlayan Bebek 30 cm Özellikleri;


Bebelou Hoş geldin bebeğine gözün gibi bakmaya hazır mısın?
Dünyaya gözlerini yeni açan bu bebek senin sadece sevgini ve ilgini istiyor!
Ağladığında onu susturmak için sıcacık bir sarılma yeterli.
Bebeklerle oynamak; çocukların yaratıcılığını, kendi kararlarını vermesini, hayal gücünün daha da gelişmesini ve belirli alanlarda beceriler kazanmasını sağlar.
Arkadaşlarıyla beraber oynayan çocuklar paylaşma, bekleme, sabırlı olma gibi duygularla, işbirliği yapma gibi sosyal hayatında ona lazım olan yetenekleri kazanır.
Yaratıcı düş gücünü geliştirir, hem arkadaşları ile hem de kendi kendine oynayabilir, paylaşma duygusunu geliştirir ve çok yönlü bir oyun arkadaşıdır.
Kutu içerisinde; battaniye, doğum karnesi ve hastane bilekliği yer almaktadır.
1 x 3V CR 2032 pil ile çalışmaktadır.
Ürün ölçüsü: 30 cm.
Kutu ölçüsü: 35 x 13,3 x 20 cm.
Marka: Sunman
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 - 8
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.