Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sunman Kıvırcık Saçlı Curly Bebek 35 Cm

169,90 TL
Stok Kodu 2078357
Marka Sunman
Ürün Açıklaması
Sunman Kıvırcık Saçlı Curly Bebek 35 Cm Özellikleri;


Ürünün iki modeli mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün modelini rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Curly ile yapılacaklar listende neler var?
Kıvırcık saçları ve sevimli kıyafetleriyle Curly seninle vakit geçirmek için çok heyecanlı.
Curly’nin yapılacaklar listesine neler ekleyeceksin?
Curly seninle kahvaltı yapmak, evcilik oynamak, müzik dinlemek ve senden masallar dinlemek istiyor. Birlikte çok yakın arkadaş olabilirsiniz.
Hadi Curly ile tanış ve birlikte eğlenceli maceralara atılın!
Ürün ölçüsü: 35 cm.
Kutu ölçüsü: 20 x 14 x 38,2 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.