Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sunman Yürüyüş Arkadaşım Clara Party 80 Cm

1.499,90 TL
Stok Kodu 2088038
Marka Sunman
Ürün Açıklaması
Sunman Yürüyüş Arkadaşım Clara Party 80 Cm Özellikleri;


Ürünün Pembe ve Yeşil 2 rengi mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Clara dikkat çekici parti stili ile gittiği her yere eğlenceyi de götürüyor!
Haydi, sen de en güzel kıyafetleri giy ve Clara’ya eşlik et. Onunla beraber dans etmek çok keyifli!
80 cm uzunluğundaki Clara; eteğinde puantiyeli tül detayı bulunan, çıkarılabilir kemere sahip pembe bir elbise ve pembe bir ayakkabı veya puantiyeli tül detayı bulunan, çıkarılabilir kemere sahip mavi bir elbise ve mavi bir ayakkabı giyerek tarzına şık bir hava katıyor.
Örgü ile hareketlendirilmiş uzun parlak sarı saçları ona gösterişli bir görünüm sağlıyor.
Yürüyüş Arkadaşım Clara ile oynanan oyunlarda, çocukların yaratıcılıkları ve hayal dünyaları gelişir.
Oyun kurma ve taklit yeteneklerine olumlu anlamda katkı sağlayan Clara, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olur.
Yürüyüş Arkadaşım Clara Party 80 cm bebeğin, elbise renklerine göre ayrılmış Pembe Elbiseli ve Mavi Elbiseli olmak üzere 2 farklı model seçeneği bulunmaktadır.
Kutu içerisinde; Clara bebek yer almaktadır. Fotoğraflarda kullanılan aksesuarlar kutuya dahil değildir.
Clara’nın birbirinden dikkat çekici tarzlara sahip diğer görünümleri keşfedilmeyi bekliyor!
Çeşitli göz ve saç renkleriyle tasarlanmış Clara bebekler ile birlikte, kendi dünyanı yaratmak ve hayalindeki oyunları gerçekleştirmek için serinin “Casual” ve “Sporty” bebeklerine de göz atmayı unutma!
Ürün ölçüsü: 80 cm
Kutu ölçüsü: 24 x 14 x 82 cm
Ağırlık: 1,496 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.