Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sylvanian Families Ağaç Ev 5450

2.199,90 TL
Stok Kodu 2083744
Ürün Açıklaması
Sylvanian Families Ağaç Ev 5450 Özellikleri;


Çocuğunuzun en sevdiği Sylvanian Aileleri karakterleriyle hayali maceralar ve buluşmalar yaşamasını sağlayan Sylvanian Families Adventure Tree House ile saatlerce eğlenceli ve yaratıcı oyun zamanı geçirmesine izin verin.
İyi yapılmış ve son derece ayrıntılı, 4 küçük oda, ağacın içinde gizli bir geçit ve çıkarılabilir bir teras kulübesi var.
Çocukların yaratıcı rol oynamalarını teşvik eder.
Yaş Grubu: 4 Yaş ve Üzeri
Figür pakete dahil değildir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.