Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sylvanian Families Aile Piknik Arabası 5535

899,90 TL
Stok Kodu 2082582
Ürün Açıklaması
Sylvanian Families Aile Piknik Arabası 5535 Özellikleri;


Hadi en sevdiğiniz Sylvanian Families ailenizi alın ve piknik arabası ile bir geziye çıkalım. Pembe piknik arabasında tüm Sylvanian Families ailesi için yer var!Bagaj kapağını Sylvanian ailen için masa haline getirebilirsin!
Tavandaki çantadan lezzetli atıştırmalıkları alıp pikniği eğlenceli hale getir!
Gerçekçi aksesuarları ve sevimli minik oyuncakları ile kalpleri fetheden Sylvanian Families oyunlarınıza eğlence katmak için sizi bekliyor!
Kutu ölçüsü: 27 x 12 x 12 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.