Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Sylvanian Families Çizgili Kedi Ailesi 5180

699,90 TL
Stok Kodu 2082495
Ürün Açıklaması
Sylvanian Families Çizgili Kedi Ailesi 5180 Özellikleri;


Sylvanian Families’in sevimli Çizgili Kedi Ailesi ile tanışın!
Bu çekirdek aile kasabaya yeni taşındı ve Sylvanian Kasabası’ndaki diğer ailelerle, en çok da seninle tanışmak için sabırsızlanıyorlar!
Duruşları ve gerçekçi yapısıyla dikkat çeken bu ailenin üyeleri buralarda çok yeni!
Onları diğerleriyle kaynaştır ve mutlu bir hayat sürmelerine yardımcı ol.
Anne, baba ve çocuklardan oluşan bu çekirdek aile; güzel kıyafetlere ve temiz havada güzel bir yürüyüşe bayılıyorlar!
Sylvanian Families Çizgili Kedi Ailesi, çocukların diğer Sylvanian Families oyun setlerine sevimli ve eğlenceli bir ektir.
Çocuklara teşvik edici ve yaratıcı bir rol yapma deneyimi sunar. Çocukların sosyalleşmelerini ve oyun kurma becerilerini destekler.
Kutu içerisinde; baba , anne , abla ve bebek olmak üzere toplam 4 adet figür bulunmaktadır.
Gerçekçi aksesuarlar ve mobilyalarla daha da güzelleşen Sylvanian Families ürünleri, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.
Sylvanian Families koleksiyonunu oluşturan parçalar ayrı satılır. Ürün diğer Sylvanian Families ürünleri ile birleştirilebilir.
Kutu Boyut: 21 x 18 x 6,5 cm.
Yaş Grubu: 3 +
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.